Nemáte žiadny produkt vo Vašom nákupnom košíku.

Doprava a platba

Možnosti dopravy 

Osobný odber

Osobný odber v sídle našej spoločnosti pri ľubovolnej veľkosti objednávky.

Upozornenie: osobný odber je možný len na základe potvrdenej objednávky a potvrdeného termínu prevzatia. Odberné miesto je uvedené v kontaktoch.

 

Doručenie kuriérom slovenskej pošty do SR

V kontaktných údajoch uveďte prosím adresu pre doručenie na ktorej sa zdržujete v pracovných dňoch v rozsahu cca od 9.00 až 15.00 hod. ako aj tel. číslo na ktorom ste v tomto čase zastihnuteľný, aby Vás mohol  v prípade potreby kontaktovať pracovník kuriérskej služby a dohodnúť sa na prevzatí zásielky. Cena za doručenie balíku alebo dobierky je zaúčtovaná v konečnej faktúre pre zákazníka vo výške 4,90 € vrátane DPH. Balík bude doručený do max. 5 pracovných dní.

 

Doručenie kuriérom služby PPL do ČR

V kontaktných údajoch uveďte prosím adresu pre doručenie na ktorej sa zdržujete v pracovných dňoch v rozsahu cca od 9.00 až 19.00 hod. ako aj tel. číslo na ktorom ste v tomto čase zastihnuteľný, aby Vás mohol  v prípade potreby kontaktovať pracovník kuriérskej služby a dohodnúť sa na prevzatí zásielky. Cena za doručenie je zaúčtovaná v konečnej faktúre pre zákazníka. Pri doručovaní do ČR je možný odber na dobierku. Cena za doručenie dobierky je 339 CZK vrátane DPH. Dobierka bude doručená maximálne do 5 pracovných dní. Ďalej je možný odber vo forme balíkovej služby, tu sa však platí faktúrou vopred alebo službou Eurogiro na českej pošte. Potom sa účtuje poštovné a balné vo výške 291 CZK vrátane DPH. Balík vám bude po úhrade doručený do 5 pracovných dní. Objednávka a faktúra do Českej republiky je uvedená v Eur. Platba pri dobierke je v CZK.

 

Možnosti platby

platba v hotovosti (platí pri osobnom odbere, doručení kuriérom - dobierková služba)

platba platobnou kartou (platí len pri osobnom odbere)

platba prevodom na účet, na základe vystavenej faktúry (pri doručení kuriérom - balíková služba)