Close
INFOLINKA: Po - Pi 8.00-17.00 hod 0948 255 331

E-MAIL: obchod@destilatorvody.sk

Informácie o možnostiach dopravy a platby

Možnosti dopravy:

Osobný odber:
osobný odber v sídle našej spoločnosti pri ľubovolnej veľkosti objednávky.
Upozornenie: osobný odber je možný len na základe potvrdenej objednávky a potvrdeného termínu prevzatia.Odberné miesto je uvedené v kontaktoch.

Doručenie kuriérom slovenskej pošty do SR:
v kontaktných údajoch uveďte prosím adresu pre doručenie na ktorej sa zdržujete v pracovných dňoch v rozsahu cca od 9.00 až 15.00 hod. ako aj tel. číslo na ktorom ste v tomto čase zastihnuteľný, aby Vás mohol  v prípade potreby kontaktovať pracovník kuriérskej služby a dohodnúť sa na prevzatí zásielky. Cena za doručenie balíku alebo dobierky je zaúčtovaná v konečnej faktúre pre zákazníka vo výške 4,90 € vrátane DPH. Balík bude doručený do max. 5 pracovných dní.

Doručenie kuriérom služby PPL do ČR:
v kontaktných údajoch uveďte prosím adresu pre doručenie na ktorej sa zdržujete v pracovných dňoch v rozsahu cca od 9.00 až 19.00 hod. ako aj tel. číslo na ktorom ste v tomto čase zastihnuteľný, aby Vás mohol  v prípade potreby kontaktovať pracovník kuriérskej služby a dohodnúť sa na prevzatí zásielky. Cena za doručenie je zaúčtovaná v konečnej faktúre pre zákazníka. Pri doručovaní do ČR je možný odber na dobierku. Cena za doručenie dobierky je 339 CZK vrátane DPH. Dobierka bude doručená maximálne do 5 pracovných dní. Ďalej je možný odber vo forme balíkovej služby, tu sa však platí faktúrou vopred alebo službou Eurogiro na českej pošte. Potom sa účtuje poštovné a balné vo výške 291 CZK vrátane DPH. Balík vám bude po úhrade doručený do 5 pracovných dní. Objednávka a faktúra do Českej republiky je uvedená v Eur. Platba pri dobierke je v CZK.

Možnosti platby:

platba v hotovosti (platí pri osobnom odbere, doručení kuriérom - dobierková služba)

platba platobnou kartou (platí len pri osobnom odbere)

platba prevodom na účet, na základe vystavenej faktúry (pri doručení kuriérom - balíková služba)

Certifikáty


NOVINKA